W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2020-08-14 godz.08:38
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100363.00 379,00
EUREURO 100430.00445.00
GBPFUNT 100477.00493.00
CHFFRANK 100400.00415.00
CADDOLAR 100272.00287.00
AUDDOLAR 100257.00273.00
DKKKORONA 10058.1059.60
SEKKORONA 10041,90 43.40
NOKKORONA 100 40.7042.10
HUFFORINT 1001.221.36
CZKKORONA 10016.2017.50
HRKKUNA 10058.0066.00
BGLLEWA225.00237.00
UAHHRYWNA 10013.0017.50

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl