W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-07-22 godz.08:50
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100369.00 386.00
EUREURO 100414.00432.00
GBPFUNT 100458.00483.00
CHFFRANK 100377.00393.00
CADDOLAR 100281.00298.00
AUDDOLAR 100258.00273.00
DKKKORONA 10055.9057.60
SEKKORONA 10039.20 40.90
NOKKORONA 100 43.1044.80
HUFFORINT 1001.301.42
CZKKORONA 10016.1017.20
HRKKUNA 10057.0064.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10012.5017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut szczecin