W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-05-10 godz.08:56
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100366.00380.00
EUREURO 100445.00460.00
GBPFUNT 100517.00532.00
CHFFRANK 100407.00422.00
CADDOLAR 100300.00315.00
AUDDOLAR 100285.00300.00
DKKKORONA 10060.2061.70
SEKKORONA 10044.00 45.50
NOKKORONA 10044.2045.70
HUFFORINT 1001.221.32
CZKKORONA 10016.8018.20
HRKKUNA 10059.0066.00
BGLLEWA225.00245.00
UAHHRYWNA 10012.0016.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl