W ciągu ponad 30-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2024-07-18 godz.08:43
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100386.00398.00
EUREURO 100422.00435.00
GBPFUNT 100500.00517.00
CHFFRANK 100435.00450.00
CADDOLAR 100280.00294.00
AUDDOLAR 100256.00272.00
DKKKORONA 10050.0054.00
SEKKORONA 10035.50 38.20
NOKKORONA 10030.0033.50
HUFFORINT 1001.051.20
CZKKORONA 10016.3018.00
TRYLIRA 10011.0018.00
BGLLEWA220.00245.00
UAHHRYWNA 1008.0012.00
GELLARI 1000
* Kurs walut aktualizujemy codziennie o 9.00 - po tej godzinie prosimy dzwonić do kantoru 41 368-22-24

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–18:00
sobota 9:00–14:00

www.kantorumarynarza.pl