W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2018-04-20 godz.08:39
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100328.00 344.00
EUREURO 100404.00421.00
GBPFUNT 100462.00484.00
CHFFRANK 100340.00355.00
CADDOLAR 100258.00274.00
AUDDOLAR 100252.00267.00
DKKKORONA 10054.8056.30
SEKKORONA 10039.20 40.70
NOKKORONA 100 42.2043.70
HUFFORINT 1001.301.44
CZKKORONA 10015.9017.00
HRKKUNA 10052.0061.00
BGLLEWA206.00225.00
UAHHRYWNA 10011.0015.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl