W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2022-08-12 godz.15:36
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100445.00463.00
EUREURO 100457.00474.00
GBPFUNT 100540.00560,00
CHFFRANK 100473.00488.00
CADDOLAR 100345.00362.00
AUDDOLAR 100310.00330.00
DKKKORONA 10061.7064.00
SEKKORONA 10044.00 45,80
NOKKORONA 10046.5048.50
HUFFORINT 1001.151.30
CZKKORONA 10018.2020.00
HRKKUNA 10061.0069.00
BGLLEWA238.00259.00
UAHHRYWNA 1008.0012.50

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl