W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2017-10-20 godz.08:48
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100347.00 366.00
EUREURO 100411.00433.00
GBPFUNT 100457.00480.00
CHFFRANK 100358.00373.00
CADDOLAR 100278.00295.00
AUDDOLAR 100272.00289.00
DKKKORONA 10055.0057.50
SEKKORONA 10042.60 45.10
NOKKORONA 100 43.6046.10
HUFFORINT 1001.331.46
CZKKORONA 10015.9017.30
HRKKUNA 10053.0061.00
BGLLEWA208.00225.00
UAHHRYWNA 10012.0015.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl