W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2017-08-24 godz.08:51
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100353.00 372.00
EUREURO 100415.00437.00
GBPFUNT 100450.00475.00
CHFFRANK 100367.00382.00
CADDOLAR 100280.00297.00
AUDDOLAR 100277.00294.00
DKKKORONA 10055.7058.20
SEKKORONA 10043.50 46.00
NOKKORONA 100 44.5047.00
HUFFORINT 1001.361.48
CZKKORONA 10015.9017.30
HRKKUNA 10056.0063.00
BGLLEWA210.00226.00
UAHHRYWNA 10014.0017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl