ul. Sienkiewicza 21, Kielce
41 368-22-24
Facebook


Ponad 30 lat zaufania na rynku walutowym

W ciągu ponad 30-letniej historii udało się nam przekonać do siebie liczne grono stałych Klientów – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji oraz elastyczność przy negocjacjach cen.

Dyskrecja

Profesjonalna obsługa

Negocjowane kursy

Fachowy personel

Aktualne Kursy Walut

Stan na: 2026-10-23 godz.06:37
Flaga Kod Waluta / Ilość Skup (PLN) Sprzedaż (PLN)
USDDOLAR 100384.00399.00
EUREURO 100430.00445.00
GBPFUNT 100512.00529.00
CHFFRANK 100467.00480.00
CADDOLAR 100268.00285.00
AUDDOLAR 100263.00279.00
DKKKORONA 10053.3056.00
SEKKORONA 10035.2037.50
NOKKORONA 10033.5036.50
HUFFORINT 1001.131.26
CZKKORONA 10017.1018.70
TRYLIRA 1007.59.50
ALLLEKÓW 1004.304.90
UAHHRYWNA 1007.009.00

* Kurs walut aktualizujemy codziennie o 9:00. Zastrzegamy możliwość zmian w ciągu dnia. Po godzinie 9:00 w celu potwierdzenia kursu prosimy dzwonić do kantoru: 41 368-22-24

Gwarancja Satysfakcji

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

Dane Kontaktowe

Adres

ul. Sienkiewicza 21
25-007 Kielce

Telefon
41 368-22-24
Godziny otwarcia
  • Pon - Pt 8:30 - 18:00
  • Sobota 9:00 - 14:00
  • Niedziela Zamknięte

Lokalizacja

Zadzwoń i negocjuj kurs